راهکاری جدید برای پرداخت وجوهات شرعیه

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی

صفحه کاربران ویژه - خروج
ورود کاربران ورود کاربران

ورود به حساب کاربری

کلمه امنیتی:

نام کاربری:

کلمه عبور:

برای استفاده از امکانات پایگاه ثبت نام کنید .
مرتب سازی بر اساس
 
makarem news

از سوی پایگاه اطلاع رسانی دفتر معظّم له اعلام شد:

راهکاری جدید برای پرداخت وجوهات شرعیه

با توجه به درخواست های مکرر مقلدین و اشکالات مقطعی که در سیستم پرداخت آنلاین ایجاد می شود در اقدامی جدید امکان پرداخت وجوهات شرعیه با استفاده از خدمات مبتنی بر وب یکی از بانک ها ایجاد گردید.

پرداخت وجوهات شرعیه همچون سایر واجبات همیشه از دغدغه های ملتزمین به احکام و دستورات شرعی است. به همین منظور مراجع عظام تقلید که موظف به دریافت و هزینه کردن آن مبالغ مطابق با دستورات شرع هستند بر خود لازم می بینند که پاسخگوی این دغدغه باشند.

استفاده از راهکار های نوین که توسط مهندسین فناوری اطلاعات برنامه ریزی می شود این امر را تسهیل می کند و دفتر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی مد ظله که با توجه به منویات معظم له همیشه در این عرصه پیشرو بوده است، از این راهکارها جهت ارائه خدمات بهتر به مکلفین بهره برده است.

در این راستا مراجع عظام تقلید، جهت تسهیل اینگونه خدمات به استفاده از فن آوری های روز نگاه ویژه ای داشته اند. استفاده از پرداخت های بانکی، دستگاه های pos و پرداخت آنلاین وجوهات از جمله این خدمات است.

با توجه به درخواست های مکرر مقلدین و اشکالات مقطعی که در سیستم پرداخت آنلاین ایجاد می شود در اقدامی جدید امکان پرداخت وجوهات شرعیه با استفاده از خدمات مبتنی بر وب یکی از بانک ها ایجاد گردید.

کاربران می توانند با مراجعه به آدرس زیر از این خدمت نوین بهره ببرند.

https://enazr.bankmellat.ir/enazr/payment/DoPayment.aspx?ItemId=91

خدمتگزاران شما در پایگاه اطلاع رسانی دفتر معظم له، همچون گذشته منتظر دریافت پیشنهادات و انتقادات همیشه سازنده شما هستند و درگاه تماس با ما برای این منظور آماده شده است.

 


تاریخ انتشار: « 1395/12/07 »
کلیدواژگان
فهرست نظرات

سیدمحمدعلی موسوی

1395/12/07

خارج کشور چطور؟

سلام علیکم،
عزیزان در خارج از ایران می توانند از طریق حساب های زیر وجوهات خود را پرداخت نمایند
حساب های ارزی
MASOUD MAKAREM: TR51 0006 4000 0021 1450 0335 59 (USD) حساب دلاری
MASOUD MAKAREM: TR40 0006 4000 0021 1450 0335 63 (EUR) حساب یورو
عزیزانی که از حسابهای ارزی برای پرداخت وجوهات استفاده کرده اند و مایل به دریافت رسید الکترونیکی هستند از طریق بخش ارسال سوال و یا تماس با ما مشخصات واریز خود را ارسال کنند.
*متن
*کد امنیتی http://makarem.ir
تعداد بازدیدکنندگان : 6309